Hakkımızda

Hakkımızda

Denizi ve Güneşiyle eşsiz bir belde olan Çıralı'da yeşilliklerle dolu, tabiatla iç içe kuş ve dalga sesleriyle insanı büyüleyen, huzur dolu bir tatil geçirmek için Çıralı Zakkum Bungalow'a Hoş Geldiniz.

Çıralı Zakkum Bungalow Antalya'ya 90 km uzaklıkta, yeşil ile mavinin buluşma noktası olan bozulmamış doğası ve Türkiye'nin en güzel kumsalına sahip Çıralı'da, Dut, Palmiye, Hurma, Portakal, Limon, Kayısı ağaçları ve binbir çeşit güzel kokulu çiçeklerle bezenmiş, büyük bir bahçe içerisinde yer almaktadır. ( Çıralı Zakkum Bungalow )

Zakkum Bungalow Çıralı Odalarımızda: Duş, tuvalet, klima ve 24 saat sıcak su klima ve LCD ekran televizyonu ile sizlere evinizi aratmayacak konforda bir tatil imkânı sunuyor.

Otelimizin hemen 50 metre önünde bulunan küçük şirin ve nezih restaurantımızda siz değerli misafirlerimize kendi ellerimiz ile yaptığımız reçeller ve doğal sebze ve meyveler ile hazırlamış olduğumuz kahvaltıyı sunuyoruz. Restaurantımızda akdenizin mükemmel lezzetlerini , harika vejeteryan mezelerini ve tazecik hergün aldığımız balıkları deneyip aparatif olarak gözleme yiyebilirsiniz.

Restaurantımız ile dip dibe bulunan marketimizde aradığınız herşeyi bulabilir ve alabilirsiniz.

Biz büyük bir aileyiz ve sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Çıralı Zakkum Bungalow

Çıralı Zakkum Bungalow